+9 0242 522 6263

Hangi Model Klimalar Daha Sessizdir?

Klimanın sessiz çalışması, mekan konforu açısından büyük önem taşımaktadır. Özellikle kaliteli bir gece uykusu için ortamda bulunan klimanın sessiz olması gerekir.

+9 0242 522 6263

En sessiz çalışan klima hangisidir?

Klimanın sessiz çalışması, mekan konforu açısından büyük önem taşımaktadır. Özellikle kaliteli bir gece uykusu için ortamda bulunan klimanın sessiz olması gerekir. Bununla birlikte ofis ortamlarında da klimanın sessiz çalışması çok önemlidir. Bu nedenle doğru bir klima tercihi için ürünün çalışma anında ne kadar ses çıkardığına dikkat etmek gerekir. Klima sesi dBA seviyesi ile ölçülür. Bu seviye, cihazın desibel oranını belirtir. Klimanın desibel seviyesine bakılırken hem iç ünite hem de dış ünitenin dBA seviyelerine dikkat etmek gerekir. 20 dBA ve altı çok sessiz klimaları temsil ederken, 40 dBA ve üstü yüksek sesli olarak kabul edilir. 20 ile 30 dBA seviyesindeki klimalar, günlük kullanımda konforlu bir ortam sağlar. Doğru desibel seviyesi, klimanın kullanılacağı mekana göre farklılık gösterebileceğinden tercih yapmadan önce ortam koşullarının iyi belirlenmesi önemlidir.

- Klima Kampanyaları Başladı! -spot_img

Biz Sizi Arayalım

Size hızlı cevap verebilmemiz için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. En kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Her türlü şikâyet ve önerinizi bizimle paylaşabilirsiniz..

"A Ozlu Enerji tarafından aydınlatma metni kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine rıza gösteriyorum."

Pratik Bilgiler

[td_block_social_counter facebook="klimabayi" custom_title="TAKİP ET. BEĞEN. PAYLAŞ" block_template_id="td_block_template_3" instagram="klimabayii" open_in_new_window="y" social_rel="nofollow" style="style1" twitter="klimabayii" youtube="channel/UC0wCpkhfh6O3kTGqLcnk4qQ"]

Servis Talebi Formu

Klima Servis online talep formu, arıza, bakım, tamir – onarım, montaj – söküm, yedek parça – aksesuar hizmet talep kaydı.

×

Hoşgeldiniz!

Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ya da aradığınız en uygun klimalara, en ucuz fiyatlarla sahip olmak için hemen bize yazın

×